Lotto
Mercedes
Dynafit

Zapisy na Bieg

Zapisy na Bieg

Zgłoszenia przyjmowane będą od 14 lutego od godz.10.00 do 17 lutego do godz.22.00.

  • Z listy osób zapisanych do dnia 25 lutego wylosowanych zostanie 300 osób. Limit startujących: 350 osób (w tym 50 miejsc do dyspozycji organizatora). Za zgłoszenie uważane jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej (link podamy wkrótce).
  • Wylosowane osoby mają 7 dni na uiszczenie opłaty startowej. Jeśli wpłata nie wpłynie na konto organizatora, miejsce przepada, a na listę zostaje zakwalifikowana pierwsza osoba z listy rezerwowej. Opłata nie jest ważna, jeżeli zawodnik nie zostanie zgłoszony elektronicznie, nie posiada punktów kwalifikacyjnych lub opłata została dokonana po terminie.
  • Udział w biegach kwalifikacyjnych będzie weryfikowany na podstawie dołączonych linków do wyników w formularzu zgłoszeniowym. Członkowie klubu TKN Tatra Team oraz ratownicy TOPR są zwolnieni z wpisowego oraz wymogu zebrania punktów kwalifikacyjnych.
  • Po zarejestrowaniu zgłoszenia, wylosowaniu i zaksięgowaniu opłaty startowej dane zawodnika (imię i nazwisko) zostaną opublikowane na liście zgłoszeń na stronie internetowej. W biegu biorą udział tylko zgłoszeni i opłaceni zawodnicy, widniejący na liście startowej. W przypadku rezygnacji zawodnika  z udziału w Biegu to Organizator wpisuje na jego miejsce kolejnego zawodnika z listy rezerwowej. Nie ma możliwości przekazania swojego miejsca  „osobie trzeciej”. W przypadku rezygnacji z Biegu po 10.07.2019 nie zwracamy wpisowego.
  • Opłata startowa wynosi 290zł +100zł opłaty do TPN (opłata za udostępnienie terenu Tatrzańskiego Parku Narodowego) - w sumie 390zł. 
  • W ramach opłaty startowej Organizator zapewnia:

- pamiątkową opaskę

- wstęp do Wspólnoty 8 Wsi i TPN

- ubezpieczenie NNW na czas zawodów (do 10.000zł)

- ciepły posiłek (dwa dania, także wegetariańskie), deser oraz owoce i ciastka na mecie

- worek na depozyt na metę

- przejazd autobusem na start oraz ewentualny transport busem w przypadku nie zmieszczenia się w limicie lub zejścia z trasy (wymienione w dziale Trasa - Limity)

- zabezpieczenie ratownicze na trasie

- napoje (woda niegazowana, izotonik, cola) oraz przekąski (owoce, ciastka) w dwóch punktach odżywczych na trasie plus w jednym tylko z płynami na Wodogrzmotach Mickiewicza

- puchary i nagrody (finansowe i rzeczowe) dla najlepszych, losowanie nagród wśród wszystkich uczestników

- pamiątkową bluzę FINISHER marki Dynafit oraz medal - dla osób, które ukończą zawody w limicie czasu

 

Życzymy powodzenia w losowaniu :)
Organizatorzy

 

Tatrzański Klub Narciarski
TATRA TEAM
ul. Piłsudskiego 63A
34-500 Zakopane
NIP 7361600469
REGON 492921440

Kontakt z biurem

Justyna Żyszkowska

Przygotowanie trasy

Mariusz "Gienek" Rogus

Media, marketing

Monika Strojny

Kontakt z biurem

Justyna Żyszkowska

Przygotowanie trasy

Mariusz "Gienek" Rogus

Media, marketing

Monika Strojny